Mark My Professor

Állomási kisegítő munkalehetőség - Győr

munkavégzés helye:   Magyarország, Győr-Moson-Sopron
cég:   Fürge Diák Iskolaszövetkezet
honlap:   http://www.furgediak.hu

állásközvetítő

Munkakör leírása
    Győr-Moson-Sopron megye - Győr
Feladatok
    18. életévét betöltött, nappali tagozatos hallgatói vagy tanulói jogviszonnyal rendelkező diákok részére kínálunk állomási kisegítői (általános információs; ; jegyértékesítő automatához)munkalehetőséget. Különösen ajánljuk a munkalehetőséget a MÁV-START munkavállalók gyermekei számára.
    A munkavégzés előtt valamennyi diák munkakörével kapcsolatban felkészítésben, oktatásban részesül. Angol és/vagy német nyelvismeret előny!
    A munkára való alkalmasság fő kritériumai: munkával kapcsolatos tapasztalatok, készségek és kompetenciák (pl.: konfliktuskezelés, kommunikációs készség), megjelenés.
Amit elvárunk
    18+
Amit kínálunk
    733 Ft/óra
Megrendelés összesítőreferenciaszám: 29789
Szakterület:  Diákmunka
Pozíció:  Pályakezdő pozíciók
munkavégzés helye: Magyarország / Győr-Moson-Sopron
Jelentkezési határidő: 2017. 03. 28.
Jelentkezés módja:   http://www.furgediak.hu/job/show/id/29789

HÍRLEVÉL és RSS FELIRATKOZÁS

Szeretnéd, hogy erröl a szakterületröl azonnal
eljussanak hozzád a legfrissebb hirdetések?

Hírlevélröl leiratkozni az "Állás hírlevél és RSS" menüpont alatt tudsz.