Mark My Professor

Francia tulajdonú, Európában vezető autóipari beszállító keresi fiatal munkatársait

munkavégzés helye:   Magyarország, Pest
cég:   Fürge Diák Iskolaszövetkezet
honlap:   http://www.furgediak.hu

állásközvetítő

Munkakör leírása
    Pest megye - Gödöllő
Feladatok
    Ha érdekel az autóipar, ha szeretnéd tudni, hogyan működik az ellátási lánc, részese akarsz lenni jelentős márkák neves típusainak elkészítésének, jelentkezz! Partnercégünknél az alapoktól láthatod, milyen feladatokat lát el egy nemzetközi hátterű beszállító, mindenféle fémmemegmunkálási folyamattal találkozhatsz, betanulhatsz, új élményeket és tapasztalatokat szerezhetsz.
    Alkalmi és folyamatos munkalehetőség, szakmai gyakorlat is!
Amit elvárunk
    17+
Amit kínálunk
    800 Ft/órától
Megrendelés összesítőreferenciaszám: 33655
Szakterület:  Diákmunka
Pozíció:  Pályakezdő pozíciók
munkavégzés helye: Magyarország / Pest
Jelentkezési határidő: 2017. 12. 20.
Jelentkezés módja:   http://www.furgediak.hu/job/show/id/33655

HÍRLEVÉL és RSS FELIRATKOZÁS

Szeretnéd, hogy erröl a szakterületröl azonnal
eljussanak hozzád a legfrissebb hirdetések?

Hírlevélröl leiratkozni az "Állás hírlevél és RSS" menüpont alatt tudsz.