Követelmények teljesíthetősége

4.99

Tárgy hasznossága

4.52

Segítőkészség

3.44

Felkészültség

4.79

Előadásmód

3.52

Tanított tárgyak

Filozófia

Bevezetés az etikába, Médiaetika

Bevezetés a filozófiába

Érzékelés és észlelés

Ismeret

logika

Lételmélet viták

Tudomány és filozófia

Filozófiatörténet

Átlag

4.25

Értékelések

összes értékelés: 60

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz

Filozófia

Csak ne lenne ennyire szerelmes önmagába!

5

3

1

4

1

2026-06-08 10:40

Bevezetés a filozófiába

Hogy valójában milyen ember az ember tanárként, az gyakran tétes, éles szituációkban derül ki. Így fordulhat elő, hogy míg egyes tanárok középiskolákban évekig vérszívó szörnyek voltak, a szóbeli érettségi vizsga izzasztó pillanataiban váratlanul megértő, segítőkész, diákbarát arcát mutatják meg. Sutyáknál a helyzet fordítva állt. Az órákon egy közös gondolkodást pezsdítő, laza és rokonszenves tanár benyomását keltette. A védésen aztán minden borult: http://beszelo.c3.hu/cikkek/lampocski-sutyaka

5

5

2

5

5

2026-03-19 01:02

Bevezetés a filozófiába

5

5

5

5

2

2026-01-27 12:18

Ismeret

Lendületes tanár, izgalmas órákat tart.

5

5

5

5

5

2024-07-07 08:16

Filozófiatörténet

Én sose rajongtam a filozófiáért, de annyira érdekessé tette a tárgyat, hogy nagyon élveztem az előadásokat. Ha ott vagy mindegyiken, jegyzetelsz és figyelsz, nem fog meglepetés érni a vizsgán, simán meglesz a jó jegy. Legszívesebben minden félévben vennék fel hozzá valami tárgyat:D

5

5

5

5

5

2023-02-02 01:35

logika

Fantasztikus tanár, koponya

5

5

5

5

5

2022-01-29 08:45

logika

hatalmas tudással rendelkezik, kiváló elóadó, büszke vagyok, h az órájára járhattam

5

5

5

5

5

2021-12-19 06:40

Filozófiatörténet

Igazak azok, amiket előttem leírtak, de...a Tanár Úr nekem kissé hiúnak és nagyképűnek tűnik, kétség sem fér hozzá, hogy jó előadó és humoros, viszont az egyetem keretein kívül nem szívesen elegyednék vele beszélgetésbe.

4

2

2

5

4

2021-12-07 08:41

Filozófiatörténet

Hát igen. Hááát igen. Ami igaz, az igaz, minden amit írtak. ;) (Hozzá kell felvenni a filót.csak. hozzá.)

5

4

3

5

5

2021-12-06 08:49

Filozófiatörténet

Nagyon, nagyon szívesen hallgatnám minden egyes nap. *-* Nem leszek filozófus, de ő rá tudna beszélni *-* (kacsint,kacsint)

5

4

5

5

5

2021-01-26 02:30

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz