Követelmények teljesíthetősége
4.99Tárgy hasznossága
4.52Segítőkészség
3.44Felkészültség
4.79Előadásmód
3.52Tanított tárgyak
Filozófia
Bevezetés az etikába, Médiaetika
Bevezetés a filozófiába
Érzékelés és észlelés
Ismeret
logika
Lételmélet viták
Tudomány és filozófia
Filozófiatörténet
Átlag
4.25
Értékelések
összes értékelés: 60
Filozófia
Csak ne lenne ennyire szerelmes önmagába!
5
3
1
4
1
2026-06-08 10:40
Bevezetés a filozófiába
Hogy valójában milyen ember az ember tanárként, az gyakran tétes, éles szituációkban derül ki. Így fordulhat elő, hogy míg egyes tanárok középiskolákban évekig vérszívó szörnyek voltak, a szóbeli érettségi vizsga izzasztó pillanataiban váratlanul megértő, segítőkész, diákbarát arcát mutatják meg. Sutyáknál a helyzet fordítva állt. Az órákon egy közös gondolkodást pezsdítő, laza és rokonszenves tanár benyomását keltette. A védésen aztán minden borult: http://beszelo.c3.hu/cikkek/lampocski-sutyaka
5
5
2
5
5
2026-03-19 01:02
Bevezetés a filozófiába
5
5
5
5
2
2026-01-27 12:18
Ismeret
Lendületes tanár, izgalmas órákat tart.
5
5
5
5
5
2024-07-07 08:16
Filozófiatörténet
Én sose rajongtam a filozófiáért, de annyira érdekessé tette a tárgyat, hogy nagyon élveztem az előadásokat. Ha ott vagy mindegyiken, jegyzetelsz és figyelsz, nem fog meglepetés érni a vizsgán, simán meglesz a jó jegy. Legszívesebben minden félévben vennék fel hozzá valami tárgyat:D
5
5
5
5
5
2023-02-02 01:35
logika
Fantasztikus tanár, koponya
5
5
5
5
5
2022-01-29 08:45
logika
hatalmas tudással rendelkezik, kiváló elóadó, büszke vagyok, h az órájára járhattam
5
5
5
5
5
2021-12-19 06:40
Filozófiatörténet
Igazak azok, amiket előttem leírtak, de...a Tanár Úr nekem kissé hiúnak és nagyképűnek tűnik, kétség sem fér hozzá, hogy jó előadó és humoros, viszont az egyetem keretein kívül nem szívesen elegyednék vele beszélgetésbe.
4
2
2
5
4
2021-12-07 08:41
Filozófiatörténet
Hát igen. Hááát igen. Ami igaz, az igaz, minden amit írtak. ;) (Hozzá kell felvenni a filót.csak. hozzá.)
5
4
3
5
5
2021-12-06 08:49
Filozófiatörténet
Nagyon, nagyon szívesen hallgatnám minden egyes nap. *-* Nem leszek filozófus, de ő rá tudna beszélni *-* (kacsint,kacsint)
5
4
5
5
5
2021-01-26 02:30