Követelmények teljesíthetősége
2.31Tárgy hasznossága
3.08Segítőkészség
2.38Felkészültség
3.04Előadásmód
2.04Tanított tárgyak
logisztika
nemzetközi ügyletek logisztikája
Átlag
2.57
Értékelések
összes értékelés: 26
logisztika
Kifejezetten hangulatember. A stílusa sokszor lekezelő, legtöbbször flegma is egyben. Az előadásmódja mérhetetlenül unalmas, kivétel ezalól, ha éppen jó napja van (félévente 1-2 ilyen van). A tananyag leadása rendszertelen. A számonkérés többnyire nem fedi a leadott anyagot, ebből kifolyólag a vizsgán, ZH-n kellően nagy szerencsére is szükség van. Ha teheted és jót akarsz magadnak a szakdolgozatodnál, NE őt válaszd konzulensnek... kivéve ha a témád a vasút vagy vám témakörébe illeszkedik.
3
5
2
4
1
2013-07-29 05:55
nemzetközi ügyletek logisztikája
Uncsi órák, mondjuk nem is tudom, hogy hogyan lehetne ezt a tárgyat érdekesen előadni :D Furán magyaráz, egyszer kérdeztem tőle valamit, a helyzet rosszabb lett.. :/
3
3
2
3
1
2013-06-07 10:41
logisztika
Eléggé unalmas órákat tart.
3
4
3
3
1
2013-06-03 03:09
logisztika
jó
5
5
5
5
5
2013-01-22 10:58
logisztika
Szerintem is nagyon segitokesz es kedves, valoban tulbonyolitja a targyat, es a szamonkeresben gyakran olyat var el, amit nem adott le
2
4
5
3
2
2013-01-07 12:54
logisztika
Korrekt, segítőkész. Szerintem érdekesek az órái, csak néha nagyon rohan.
4
5
5
5
4
2012-12-29 06:59
logisztika
irreális követelmény rendszer, unalmas órák...
1
3
1
2
2
2012-12-19 11:52
logisztika
Unalmas előadó, túlzottak a követelmények, és túlbonyolítja az egész tárgyat.
1
2
1
3
1
2012-02-21 12:29
logisztika
egyáltalán nem az aktualitásokra koncentrál, nem gyakorlatorientált, hanem a papírforma számít
2
3
1
2
2
2012-01-24 04:39
logisztika
4
5
1
3
1
2011-09-24 08:10