Követelmények teljesíthetősége

2.08

Tárgy hasznossága

3.43

Segítőkészség

2.45

Felkészültség

3.30

Előadásmód

2.56

Tanított tárgyak

élettan

Átlag

2.76

Értékelések

összes értékelés: 27

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz

élettan

Szemináriumot nem tartott nekem, az előadásai nagyon érdekesek voltak, egy EKG-re mindenkinek érdemes szerintem bemennie. Vizsgán nem arra kíváncsi, hogy vissza tudod-e mondani a tételkidolgozást, lásd inkább az összefüggéseket és a klinikai jelentőséget. Összességében pozitív vizsgaélmény, tanultam belőle és korrekt jegyet adott a teljesítményemhez méltóan. Előttem-utánam vizsgázóval is korrekt volt, próbált nem megbuktatni senkit, de ha mégis bukott valaki, akkor jó konstruktív kritikát adott.

3

5

5

5

5

2026-06-06 10:11

élettan

1

3

1

1

1

2026-06-06 05:28

élettan

Nem lehet nála értelmesen levizsgázni. Nekem nem volt antipatikus egyébként, de örömmel sem töltött el hogy hozzá osztottak be. Az az igazság hogy mindegyik tételemnél csak elkezdeni engedte a tételeket, megvárta hogy meg tudok-e szólalni, aztán olyan 5 mondat után megállított, és összefüggéseket kerestetett velem a tananyagok összességéből(nem feltétlen a tételről). Klinikumból vett példákkal, hogy az adott folyamatot diagramban szemléltessem, vagy hogy szemléltetném stb

1

3

1

4

2

2026-04-18 03:11

élettan

Mikor én voltam minden lányt megbuktatott és minden fiút átengedett(kettessel). Ez még mindig tényező?

1

1

1

1

1

2025-06-28 12:01

élettan

Olyan szinten várja el a feleletet, amit szerintem nem lehet 9 hónap alatt elsajátítani. Nem azt mondom hogy rossz, vagy hogy túl sokat vár, egyszerűen olyan mélységekbe és részletességekbe megy bele amit oda vissza kér, hogy ennyi idő alatt a többi tárgy mellett ember legyen a talpán aki ilyen szinten összerakja fejben az egészet, és vissza is tudja adni. Idő sincs ülepednie az anyagnak. Emellett gúnyos viccnek szánt megjegyzésekkel próbál oldódni. Akkor is ha az a külsődről szól…

1

1

1

1

1

2025-06-18 11:32

élettan

Logikára épít csak olyan tananyagból amit nem tanultunk, ez kimaradt a lentebb lévők véleményéből.

1

5

1

5

2

2025-06-02 03:21

élettan

Mikor megtudod hogy hozzá kerülsz vigyorogsz, hogy hálistennek nem Magyar, majd arculcsap a valóság, hogy vica versa ugyan az a két ember :D

1

1

1

1

1

2025-06-01 11:31

élettan

Hiába írják hogy a logikára épít, olyan szinten belemegy a tananyag mélységeibe hogy egy idő után a keresztkérdései bezavarnak és nem jössz ki jól belőle. Amúgy elég tárgyilagos tanár, olyan, mintha hozná a kötelezőt és ennyi.

1

4

2

5

1

2025-05-31 10:58

élettan

Mindenbe indokolatlanul mélyen belekérdez, fújtat, vigyorog a válaszokon. Borzalmas élmény nála vizsgázni.

1

1

1

1

1

2025-05-31 08:43

élettan

1

1

1

1

1

2025-05-29 06:04

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz