Követelmények teljesíthetősége
2.08Tárgy hasznossága
3.43Segítőkészség
2.45Felkészültség
3.30Előadásmód
2.56Tanított tárgyak
élettan
Átlag
2.76
Értékelések
összes értékelés: 27
élettan
Szemináriumot nem tartott nekem, az előadásai nagyon érdekesek voltak, egy EKG-re mindenkinek érdemes szerintem bemennie. Vizsgán nem arra kíváncsi, hogy vissza tudod-e mondani a tételkidolgozást, lásd inkább az összefüggéseket és a klinikai jelentőséget. Összességében pozitív vizsgaélmény, tanultam belőle és korrekt jegyet adott a teljesítményemhez méltóan. Előttem-utánam vizsgázóval is korrekt volt, próbált nem megbuktatni senkit, de ha mégis bukott valaki, akkor jó konstruktív kritikát adott.
3
5
5
5
5
2026-06-06 10:11
élettan
1
3
1
1
1
2026-06-06 05:28
élettan
Nem lehet nála értelmesen levizsgázni. Nekem nem volt antipatikus egyébként, de örömmel sem töltött el hogy hozzá osztottak be. Az az igazság hogy mindegyik tételemnél csak elkezdeni engedte a tételeket, megvárta hogy meg tudok-e szólalni, aztán olyan 5 mondat után megállított, és összefüggéseket kerestetett velem a tananyagok összességéből(nem feltétlen a tételről). Klinikumból vett példákkal, hogy az adott folyamatot diagramban szemléltessem, vagy hogy szemléltetném stb
1
3
1
4
2
2026-04-18 03:11
élettan
Mikor én voltam minden lányt megbuktatott és minden fiút átengedett(kettessel). Ez még mindig tényező?
1
1
1
1
1
2025-06-28 12:01
élettan
Olyan szinten várja el a feleletet, amit szerintem nem lehet 9 hónap alatt elsajátítani. Nem azt mondom hogy rossz, vagy hogy túl sokat vár, egyszerűen olyan mélységekbe és részletességekbe megy bele amit oda vissza kér, hogy ennyi idő alatt a többi tárgy mellett ember legyen a talpán aki ilyen szinten összerakja fejben az egészet, és vissza is tudja adni. Idő sincs ülepednie az anyagnak. Emellett gúnyos viccnek szánt megjegyzésekkel próbál oldódni. Akkor is ha az a külsődről szól…
1
1
1
1
1
2025-06-18 11:32
élettan
Logikára épít csak olyan tananyagból amit nem tanultunk, ez kimaradt a lentebb lévők véleményéből.
1
5
1
5
2
2025-06-02 03:21
élettan
Mikor megtudod hogy hozzá kerülsz vigyorogsz, hogy hálistennek nem Magyar, majd arculcsap a valóság, hogy vica versa ugyan az a két ember :D
1
1
1
1
1
2025-06-01 11:31
élettan
Hiába írják hogy a logikára épít, olyan szinten belemegy a tananyag mélységeibe hogy egy idő után a keresztkérdései bezavarnak és nem jössz ki jól belőle. Amúgy elég tárgyilagos tanár, olyan, mintha hozná a kötelezőt és ennyi.
1
4
2
5
1
2025-05-31 10:58
élettan
Mindenbe indokolatlanul mélyen belekérdez, fújtat, vigyorog a válaszokon. Borzalmas élmény nála vizsgázni.
1
1
1
1
1
2025-05-31 08:43
élettan
1
1
1
1
1
2025-05-29 06:04