Követelmények teljesíthetősége
2.95Tárgy hasznossága
4.17Segítőkészség
3.33Felkészültség
4.41Előadásmód
3.69Tanított tárgyak
Mechanika III. VEM alapjai
VEM alapjai
Fizika
Mechanika 3
Mecha 1
mechanika
Átlag
3.71
Értékelések
összes értékelés: 25
Mecha 1
Moodle tananyagba direkt nem olyan példákat használ mint az órai anyag de elvárja hogy tudd Moodlebe ZH folyamatosan lefagy felelőséget nem vállal érte ha az oldal nem tölt be és nem tudod megírni. ZH anyaga és a tanultak meg nem egyeznek meg mindig tartalmaz a zh új anyagot.
2
4
2
4
3
2025-04-03 04:56
mechanika
3
4
5
5
4
2024-11-04 03:20
mechanika
Hatalmas tudás, nagyon színvonalas órák, iszonyú jó moodle felület és jegyzet, bár minden túl van bonyolítva magas szintű matekkal, de aki el akar mélyedni ebben az egyébként nem nehéz tárgyban annak minden lehetősége meg van rá.
5
5
5
5
5
2024-05-28 03:55
mechanika
Korrekt , segítőkész 5*
5
5
5
5
5
2023-11-24 06:39
mechanika
Korrekt, alapos, segítőkész hozzáállásával, alternatív alkalmazott módzszereivel nagyon magas színvonalú óráival kiválónak tekinthető tanár. Előttem szólókhoz csak csatlakozni tudok, tanár úr megszólítható és az órák sorá teljesen partnerként tekintett ránk.
5
5
5
5
5
2023-04-05 08:23
mechanika
Alapvetően nem egy nehéz tantárgy és az előadásmódja tökéletes. Mindent levezet előadáson pl. Mecha 2-ből egy órán keresztül vezettünk le egy mátrix transzformációból származó képletet integrálásokkal stb. viszont nem kéri vissza csak a kész képletet kell tudni alkalmazni. ZH-kat azokat bent írtuk és moodle felületet van fent mint feladat. Bemész órára ott megnyitod és hát mindenki megoldja ahogy tudja. Továbbá ha nem érted az órai anyagot moodle felületen fent van minden anyag és gyakorlók is.
5
3
5
5
5
2021-02-10 12:37
mechanika
Csak jó tapasztalatom volt vele.
5
5
5
5
5
2020-12-02 10:38
mechanika
Legjobb mecha tanár még így is hogy neten tanultunk segítőkész volt
5
5
5
5
5
2020-05-19 07:00
mechanika
A tanszék legjobb tanára!
5
4
5
5
5
2020-02-28 11:22
Mecha 1
Egyik legjobb tanár a műszaki képzésen, előadásai nem a legjobbak, néha túlbonyolítja a dolgokat, de tényleg próbálja megértettni az anyagot. A gyakorlatok jók, ZH-ban azokat kérdezi vissza. E-tananyag hasznos és jó, 80% elvárásnak soknak tűnik, de ha valaki végigcsinálja garantált a sikeres félév!
4
4
4
4
3
2019-11-22 01:56