Követelmények teljesíthetősége
1.74Tárgy hasznossága
1.80Segítőkészség
1.23Felkészültség
1.41Előadásmód
1.33Tanított tárgyak
jog- és állambölcselet
Átlag
1.50
Értékelések
összes értékelés: 16
Alkotmányjog, személyijog
Korábbi kommenteket olvasva, félve mentem vizsgázni. Ha látja, hogy készültél a vizsgára, akkor segítőkész és teljesíthető a tantárgy.
4
4
3
4
3
2026-06-23 01:51
jog- és állambölcselet
Nem olyan vészes teljesíteni, csak nem mindegy, hogyan készülsz rá. Amit órán elmond,abból kell tanulni,és akkor át fogsz menni, ha viszont random netről, ai-val megírt, innen-onnan összeszedett, nem általa kiadott anyagot próbálsz bemagolni és látja,hogy nem érted,akkor valószínűleg meg fog buktatni.
3
4
3
5
3
2026-06-22 07:27
jog- és állambölcselet
Semmit se tolt fel a moodlebe nem lehet készülni a vizsgára nála. Tanítani nem tudom ööööö ebből all nála az óra. Nem értem hogyan taníthat még.
1
1
1
1
1
2026-05-18 08:37
jog- és állambölcselet
Nem nulla , hanem dupla 00 a nő.......... ő mit keres egy egyetemen??????????????,
3
5
1
1
1
2026-04-07 07:09
jog- és állambölcselet
Pokol ez a nő
1
1
1
1
1
2026-02-23 09:27
jog- és állambölcselet
borzalmas ez nő aki tudja kerülje el.
5
1
1
1
1
2026-02-16 09:40
Kötelmi és dologi jog
1
1
1
1
1
2026-01-30 06:59
Kötelmi és dologi jog
Figyelmetlen és pontatlan. A hétfő 10:00-as vizsgáról másfél órát késett, levelezősöknek nem is írt ki hétvégi alkalmat, munkaidőben mentünk el vizsgázni. A 4 egyszerre felelő embertől megkérdezte neveket, de az egyikünk nevét elnézte a listában, rossz emberhez írta be, hogy megjelent és majdnem rossz embernek írta be az osztályzatot is. A feleltetés következetlen volt, pofára osztályzott, valakit 25 percig 8-10 kérdéssel gyúrt, másnak 2-3 kérdést lökött oda.
1
1
1
1
1
2025-12-15 08:39
tudományos írás
Nagyon fontos tárgyakat tanít, olyanokat, amiket még talán használnék is máshol az életben, de sajnos képtelen átadni azt amit tudni kell. Se a feltételek nem tudja értelmezhetően átadni, se az elvégzett feladatokat nem értékeli. Feltöltöttünk 5 házi beadandót, erre semmi normális értékelést nem kaptunk. Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer 1 órát késett már a tanórái előtt. Tiszteletadás 0.
1
1
1
1
1
2025-12-01 08:18
Alkotmánytan, személyi jog
Most már a Miltonon tanít, Bán-Forgács Nóra néven. Emberileg és szakmailag is nulla. Az órái unalmasak és nem szervezettek, össze-vissza csapong. Az online vizsgán az egyik csoport 15 perccel több időt kapott, inkorrekt. Állítása szerint a Milton egyetlen főállású jog otatója, ami sajnálatos. Kétségtelen, hogy van tudása, de azt átadni nem tudja. Szakmát tévesztett, tanárnak alkalmatlan. Emailekre nem válaszol, a csoportunk többször is rákényszerült, hogy a tanszéknek írjon, ami őt minősíti.
1
1
1
1
1
2025-07-06 03:03