Követelmények teljesíthetősége
4.27Tárgy hasznossága
4.17Segítőkészség
4.18Felkészültség
4.34Előadásmód
4.10Tanított tárgyak
Alkotmányjog
Közigazgatási alapismeretek
A közigazgatás alapintézményei
Közigazgatási jog
Közigjog
Alapjogok
Alkotmányjog 2
Átlag
4.21
Értékelések
összes értékelés: 138
Közigazgatási jog
A Tanár Úrnál nem voltam még gyakorlaton, de vizsgán alkotmányjogból és közigazgatási jogból is. Annak ellenére, hogy nem voltam a helyzet magaslatán, a Tanár úr végtelenül türelmes volt és talán messze a legsegítőkészebb is, a kérdései kifejezetten segítőek voltak. Nagyon pozitív vizsgaélmények voltak, úgyhogy csak ajánlani tudom!
5
5
5
5
5
2026-06-04 01:07
Közigazgatási jog
4
4
4
4
4
2026-05-15 05:59
Alkotmányjog 2
TANÁRÚR KÉREM NE BESZÉLJEN ILYEN GYORSAN!! NEM LEHET JEGYZETELNI!!! (Pedig szeretnénk mert nagyon jókat mond.)<3
5
5
5
5
3
2026-04-15 08:34
Alkotmányjog
Ha lehetne 5-ből 10 pontot adnék a Tanár Úrnak. Annyira szimpatikus volt órán, hogy éreztem hozzá kell mennem vizsgázni. Abszolút nem csalódtam. Empátia, segítőkészség, igazságosság minden csillagos 10-es. Kérlek úgy menjetek hozzá vizsgázni, hogy azért tudtok valamit. A szóbeli készséget osztályozza leginkább, nem azt ha felolvasod amit kidolgoztál. Nagyon nem szeretek szóbelizni (!), de ha ő vizsgáztatna minden tárgyból, örömmel mennék. :D Teljes szívből ajánlom, tényleg nem kell tőle félni!
5
5
5
5
5
2026-03-13 10:22
Alkotmányjog
Tanár úr tartotta az AJ1 és 2 kurzusokat. Nagy tudású ember. Az előadásokon kissé nehéz jegyzetelni. Vizsgán abszolút segítőkész. Elkéri a jegyzetet, átolvassa, abból kérdez. Nem arra megy mi az, amit nem tudsz, hanem arra, amit tudsz. Ha elakadsz, rávezet. Aki hozzá veszi fel a vizsgát, abszolút nincs félnivalója, csak ha egy mukkot sem tud. Ha van tudás a fejedben, ő előszedi azt :)
5
5
5
4
5
2026-03-12 04:15
Közigazgatási jog
Tanszék koronázatlan királya!!! :)))
5
4
5
5
5
2026-01-28 05:36
Alkotmányjog
Lowkey the goat. Gyakorlaton teljesíthető zh-k (1-2db), egyébként érdekesek, nagyon nagy a tudása, nekem segített kiegészíteni az előadás anyagát. Mindig kérdezi ki volt előadáson, de nem szedi le a fejed ha nem voltál, csak inkább azokkal beszélget. Vizsgán abszolút jóindulat jellemzi, türelmes, segítő kérdések, ha nem tudsz valamit elmagyarázza. Kedvesen osztályoz. Én ajánlom mindenből.
5
5
5
5
5
2026-01-21 03:36
Közigazgatási jog
Megbuktattam volna magam, de Ő adott egy kettest.
5
1
5
5
5
2025-06-19 12:36
Közigazgatási jog
Meg kellett volna buktatnia de teljesen segítőkész módon elmagyarázta, mivel nem voltam képben, majd 4est adott. Maximális jó indulat, ha nem kéred az egyest, nem buktat meg. Tanár Úr hatalmas W
5
5
4
5
5
2025-06-16 07:06
Alkotmányjog
Nagyon korrekt és segítőkész, aj3 vizsgán voltam nála, megnézi miket írtál le és az alapján kérdez hogy lássa érted-e az anyagot, a kérdései segítő szándékúak nem összezavarni akar. Legjobb vizsgaélmény
5
5
5
5
5
2025-06-12 11:10