tanár adatlap

Molnárka-Miletics Edit 

Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar

Követelmények teljesíthetősége

3.05

Tárgy hasznossága

4.19

Segítőkészség

1.90

Felkészültség

4.37

Előadásmód

2.05

Tanított tárgyak

matematika

Matematika I

Matematika I-II

matek2

Átlag

3.11

Értékelések

összes értékelés: 44

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz

Matematika I

Sértő beszólások, illetve a diákok demotiválása teljes mértékben jellemzi. Kimondottan nem tanári beállítottságú személyiség. Felkészültsége és hozzáértése tagadhatatlan. Viszont a stílusa nem elfogadható mert véleménye szerint a diák a tanárért való alárendeltséget képviseli. Semmi képpen nem vennék fel hozzá órát. Bőven elég volt egy helyettesítés erejéig.

2

4

1

4

1

2026-04-15 12:58

matematika

"öné a pálya" , "ez már miénk" , "lassan megadja magát" az ilyen kommentjei kész tébolyt okoznak a fejemben. zh-n minden nyilásodat megvizsgálja nehogy puskázz

4

5

1

5

2

2025-10-29 10:05

Matematika I

A legjobb matek tanár, aki eddig tanított!

5

5

5

5

5

2025-10-09 01:09

matematika

Jól tanítana, ha nem gyorsan váltogatná a diákat. Nem várja meg, hogy le tudd írni a jegyzetet, feltöltve sehol sem találod meg a pptket.

4

4

1

5

1

2025-10-09 09:10

Matematika I

Eddigi legjobb matek tanárom!

5

5

4

5

5

2025-08-17 09:39

Matematika I

kis előjel nagy bukás

5

5

5

4

5

2023-11-20 11:06

Matematika I

Tantárgyát érthetően adja le, azonban előadásmódja kissé unalmas. Követelményei teljesíthetőek.

5

3

5

5

3

2023-10-27 07:42

Matematika I

Az előadásmódja kicsit unalmas, illetve gyors, viszont teljesen érthetően magyaráz azok számára is, akiknek nem az erősségük a matek. Az előadásaira is érdemes bejárni, mivel az elméleti anyagot kicsit háttérbe szorítva ott is inkább feladatokat old meg. Az órákon mindig tisztázza, mi az amit számon kér a zh-kon illetve a vizsgán, és ehhez tartja is magát.

5

2

5

5

3

2023-06-05 02:59

Matematika I-II

Siet, leírni sincs esély, nem még megérteni. Prezentációt tilos lefényképezni, mert az az ő szellemi tulajdona. Tipikusan a diák van érte, nem pedig fordítva. Sértő beszólások amiket csak ő talál viccesnek, diákok demotiválása és hasonlók. Bárkihez, csak hozzá ne!

1

1

1

3

1

2023-05-25 12:07

Matematika I

Az előadásokra felkészülten érkezik, azonban borzasztóan gyorsan magyaráz, sokszor nehéz követni. Az előadásokat sajnos nem teszi fel, így nehezebb készülni az órákra. A megjegyzései humorosak, de egy idő után inkább sértőek.

2

3

3

4

2

2022-12-03 02:38

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz