Követelmények teljesíthetősége

3.43

Tárgy hasznossága

4.20

Segítőkészség

4.56

Felkészültség

4.88

Előadásmód

3.43

Tanított tárgyak

Véges matematika

Elemi matek 2

algebra-számelméet

Átlag

4.10

Értékelések

összes értékelés: 8

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz

Véges matematika

Alapvetően az előadásait száraznak éreztem és én személyszerint nem tanultam meg ott semmit. Gyakorlatot én nem nála végeztem de az előadásai után nem tudom hogy felvenném-e hozzá. Ellenben nagyon segítőkész és nagyon kedves mindenkivel. Minden héten lehetett vele konzultálni vizsgaidőszakban. A jegyzetei is egész jók. A zh-k és a vizsga is nehéz viszont tényleg a megértésen alapszik az egész számonkérés és segít vizsgán is javítani. Ha látja hogy érted amit mondasz akkor nem lesz problémád.

3

4

5

5

3

2025-02-19 06:55

Véges matematika

Nagyon lelkiismeretes tanár, aki a tárgyához és a diákokhoz egyarán ért. Célja, hogy a matematikai tudás megértésen alapuljon, ne definíciók és tételek magolásán. Igen, ezért ZH-i nehezek, de nem teljesíthetetlenek, és a jegyek ponthatárai sem olyan magasak. Mindig segít, lehet tőle kérdezni, ZH-k előtt konzultációt is tart. Személyes visszajelzést ad a gyakorlaton mindenkinek, tanácsol, biztat, dicsér. Vizsgán is kedves, van lehetőség a hibákat javítani. Bármikor vennék fel nála újra tárgyat.

5

5

5

5

5

2025-01-15 01:46

Véges matematika

Ő nagyon érti és nagyon szeretné átadni, de nem annyira sikerül. Próbál segíteni.

3

4

4

5

3

2024-12-18 03:10

Véges matematika

3

4

5

5

3

2023-09-28 08:43

algebra-számelméet

Végre egy olyan gyakvez, aki nemcsak tudja a tárgyat, hanem tanítani is tudja! Még azt is észreveszi, ha valahol elakadok órán, de nem merem elmondani, és elmagyarázza újra. Látszik hogy személyesen számít neki az, hogy minél jobban sikerüljön megértenünk mindent, ez nagyon jó!

4

4

5

5

5

2017-06-12 11:26

Elemi matek 2

Alig ír a táblára,döcögősen magyaráz,és a zh-i is elég nehezek, ahhoz képest mint amik órán elhangzanak. Ennek a tárgynak arról kéne szólnia hogy tudom a feladatokat különbözőféleképpen elmagyarázni a diákoknak és nem arról hogy azon nyüglődök zh n hogy egyáltalán a meg tudjam oldani őket.

1

3

1

2

1

2016-12-14 11:02

Véges matematika

Kedves, próbál segíteni de sokszor nem érthető a magyarázata. Zh-n nagyon szigorúan pontoz, apróbb hibákért is több pontot levon.

4

4

4

3

2

2015-05-20 01:06

Véges matematika

Interaktív gyakorlatokat tart, jól magyaráz, szívesen segít, egész korrektül osztályoz. Kedves a hangulat óráin. :)

4

5

5

5

5

2013-06-24 06:48

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz