Követelmények teljesíthetősége

3.50

Tárgy hasznossága

4.50

Segítőkészség

5.00

Felkészültség

5.00

Előadásmód

4.50

Tanított tárgyak

Differenciálegyenletek

Átlag

4.50

Értékelések

összes értékelés: 4

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz

Differenciálegyenletek

Több évig tanításra alkalmatlan tanárok tartották ezt a tárgyat, és végre Ő egy olyan oktató, aki tanítani is tudja ezt. A tananyag persze nagy, így hihetetlen gyorsasággal tartja az óráit, de e mellett igen segítőkész viszont.

3

5

5

5

4

2015-06-21 01:41

Differenciálegyenletek

Teljesíthetőségre 2-est adtam, mivel UV-n csúsztam át borzalmasan sok tanulás után. Tárgy hasznossága 3-as, csillagász szakirányon kb közepesen hasznos tárgy. Segítőkészség 5-ös, minden héten felkereshettem a szobájában és feltehettem neki kérdéseim az anyagból. Felkészültség és előadásmód egyaránt 5-ös,harmadszor vettem fel a tárgyat (előtte Bene Gyula tartotta akinél rosszabb tanárral nem találkoztam, emberileg tenyérbemászó figura) és nála végre megértettem,zseniális érzéke van hozzá!Ajánlom!

2

3

5

5

5

2014-10-11 09:49

Differenciálegyenletek

Zseniális oktató. Egyik legjobb a TTK-n. Nagy anyagot kell leadni rövid idő alatt, tehát elég gyors, ennek ellenére jól jegyzetelhető és eközben megérthető.

5

5

5

5

5

2013-12-13 09:17

Differenciálegyenletek

Jó az óra, csak nagyon sok anyagot kell nagyon rövid idő alatt leadni, ami kicsit nehezebbé teszi. Segédanyagot viszont ad, ha valaki szeretne még gyakorolni.

4

5

5

5

4

2012-09-05 11:26

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz