Követelmények teljesíthetősége
2.58Tárgy hasznossága
4.38Segítőkészség
2.75Felkészültség
3.85Előadásmód
2.91Tanított tárgyak
büntetőjog
kriminalisztika
Átlag
3.29
Értékelések
összes értékelés: 98
büntetőjog
BJ2-ből voltam a Tanár úrnál vizsgázni harmadik körben, amely nagyszerű vizsgaélmény volt. Nem hagyja, hogy végigmondjad a tételt, általában ha jó, ha nem, megakaszt és kérdez. Ha tanultál, akkor tudni fogod a választ a kérdéseire, hiszen meglehetősen alap dolgokra kíváncsi. Abszolút segítőkésznek mondanám, próbálja belőled kihúzni a jó választ. Én úgy vettem észre, hogy ő sem hagyja annyiban, illetve még a vizsga folyamán is az a célja, hogy megértesse veled az anyagot.
5
5
5
5
5
2026-06-12 09:34
büntetőjog
Bunkó, de 2 nap tanulással teljesíthető, kihúzza belőled a kettest
4
4
3
5
4
2026-06-10 03:29
büntetőjog
Bj2 vizsga: 1-2 csoport!!!! Meg ha kevesbe tudod is az anyagot, akkor se menj be kesobb, az elejen tenyleg mindenkit atenged, 4-5ossel. Igazabol rengeteget beszel, nem enged megszolalni, az viszont nem tudom mennyire jo tanacs, hogy vedd vissza a szot, nalam felemelte a hangjat es pofazott tovabb. En minden mondat utolso szavat elismeteltem, nagyon szepen mosolyogtam, bologattam, illetve “igen”-eztem. Az erthetetlen kerdesek szerintem nem veszesek, ha tudod az anyagot konnyu
1
5
4
5
2
2026-06-10 12:32
büntetőjog
BJ 2-ből voltam nála, 2. csoportban 2 hét felkészüléssel, 4-es lett a vége. Ha az elején mész 1-2. csoport, akkor még türelmesebb, később amikor már fogy a kávé kevésbé... Ha látja rajtad, hogy izgulsz, az elején segít, habár a kérdései összezavaróak tudnak lenni, arra nagyon vigyázz, hogyha azt látja rajtad, hogy bizonytalan vagy, elkezdi helyetted mondani a tételt, ami zavaró tud lenni. A lényeg, hogy NE engedd, hogy ő mondja végig a tételed, hanem vedd vissza a szót, különben buktat. -NU
3
5
2
5
2
2026-05-28 03:42
büntetőjog
Teljesen igazságtalanul vizsgáztat, 6 ember megy be, sorban halad a tételekkel 11-12-13 majd így tovább, ha egy ember megbukik az adott tételből továbbadja és olyan kérdést tesz fel amivel biztosan megbuktatja a következőket is. Irreális, hogy az első 2-3 emberre 10-15 percet szán fejenként, majd a maradékra összesen 5 percet… Az egész BJ tanszék minősíthetetlen vizsgákon, mindenhol hasonlóan ugyanez megy, miért nem lehet adni kidolgozási időt és konkrét tételeket? Olyan nehéz lenne?
1
3
1
3
3
2026-01-27 10:10
büntetőjog
Nem igazán érthető jelenség.
1
5
1
1
1
2025-11-12 02:16
büntetőjog
Teljesen irreális elvárásai vannak a vizsgával kapcsolatban.
1
3
1
5
3
2025-08-27 07:20
büntetőjog
Nagyon korrekt volt záróvizsgán a Tanár úr, hallottam rosszakat, de részemről most is nagyon pozitív csalódás volt, Zvn egyik legjobb Tanár, köszönöm szépen a jó feleltetést és a korrekt osztályzást és a kedves hozzáállást!
5
5
5
5
5
2024-11-26 04:25
büntetőjog
Vizsgán nekem abszolút pozitív csalódás volt. Kedves volt, ha valakit buktatott akkor sem volt megalázó. Segítőkész, szeretne rávezetni a megoldásra, csak tényleg rendkívül bonyolultak ezek a segítő kérdései. Fontos neki, hogy ne csak magolj, hanem az egész anyagot átlásd. Nem célja a buktatás, de egy idő után egyre türelmetlenebb.
4
5
5
2
2
2024-01-14 09:20
büntetőjog
Büntetőjog ZV-n nagyon segítőkész volt, mindenkinek próbált legalább egy kettest adni.
4
4
5
5
4
2023-06-22 01:22