Követelmények teljesíthetősége

2.58

Tárgy hasznossága

4.38

Segítőkészség

2.75

Felkészültség

3.85

Előadásmód

2.91

Tanított tárgyak

büntetőjog

kriminalisztika

Átlag

3.29

Értékelések

összes értékelés: 98

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz

büntetőjog

BJ2-ből voltam a Tanár úrnál vizsgázni harmadik körben, amely nagyszerű vizsgaélmény volt. Nem hagyja, hogy végigmondjad a tételt, általában ha jó, ha nem, megakaszt és kérdez. Ha tanultál, akkor tudni fogod a választ a kérdéseire, hiszen meglehetősen alap dolgokra kíváncsi. Abszolút segítőkésznek mondanám, próbálja belőled kihúzni a jó választ. Én úgy vettem észre, hogy ő sem hagyja annyiban, illetve még a vizsga folyamán is az a célja, hogy megértesse veled az anyagot.

5

5

5

5

5

2026-06-12 09:34

büntetőjog

Bunkó, de 2 nap tanulással teljesíthető, kihúzza belőled a kettest

4

4

3

5

4

2026-06-10 03:29

büntetőjog

Bj2 vizsga: 1-2 csoport!!!! Meg ha kevesbe tudod is az anyagot, akkor se menj be kesobb, az elejen tenyleg mindenkit atenged, 4-5ossel. Igazabol rengeteget beszel, nem enged megszolalni, az viszont nem tudom mennyire jo tanacs, hogy vedd vissza a szot, nalam felemelte a hangjat es pofazott tovabb. En minden mondat utolso szavat elismeteltem, nagyon szepen mosolyogtam, bologattam, illetve “igen”-eztem. Az erthetetlen kerdesek szerintem nem veszesek, ha tudod az anyagot konnyu

1

5

4

5

2

2026-06-10 12:32

büntetőjog

BJ 2-ből voltam nála, 2. csoportban 2 hét felkészüléssel, 4-es lett a vége. Ha az elején mész 1-2. csoport, akkor még türelmesebb, később amikor már fogy a kávé kevésbé... Ha látja rajtad, hogy izgulsz, az elején segít, habár a kérdései összezavaróak tudnak lenni, arra nagyon vigyázz, hogyha azt látja rajtad, hogy bizonytalan vagy, elkezdi helyetted mondani a tételt, ami zavaró tud lenni. A lényeg, hogy NE engedd, hogy ő mondja végig a tételed, hanem vedd vissza a szót, különben buktat. -NU

3

5

2

5

2

2026-05-28 03:42

büntetőjog

Teljesen igazságtalanul vizsgáztat, 6 ember megy be, sorban halad a tételekkel 11-12-13 majd így tovább, ha egy ember megbukik az adott tételből továbbadja és olyan kérdést tesz fel amivel biztosan megbuktatja a következőket is. Irreális, hogy az első 2-3 emberre 10-15 percet szán fejenként, majd a maradékra összesen 5 percet… Az egész BJ tanszék minősíthetetlen vizsgákon, mindenhol hasonlóan ugyanez megy, miért nem lehet adni kidolgozási időt és konkrét tételeket? Olyan nehéz lenne?

1

3

1

3

3

2026-01-27 10:10

büntetőjog

Nem igazán érthető jelenség.

1

5

1

1

1

2025-11-12 02:16

büntetőjog

Teljesen irreális elvárásai vannak a vizsgával kapcsolatban.

1

3

1

5

3

2025-08-27 07:20

büntetőjog

Nagyon korrekt volt záróvizsgán a Tanár úr, hallottam rosszakat, de részemről most is nagyon pozitív csalódás volt, Zvn egyik legjobb Tanár, köszönöm szépen a jó feleltetést és a korrekt osztályzást és a kedves hozzáállást!

5

5

5

5

5

2024-11-26 04:25

büntetőjog

Vizsgán nekem abszolút pozitív csalódás volt. Kedves volt, ha valakit buktatott akkor sem volt megalázó. Segítőkész, szeretne rávezetni a megoldásra, csak tényleg rendkívül bonyolultak ezek a segítő kérdései. Fontos neki, hogy ne csak magolj, hanem az egész anyagot átlásd. Nem célja a buktatás, de egy idő után egyre türelmetlenebb.

4

5

5

2

2

2024-01-14 09:20

büntetőjog

Büntetőjog ZV-n nagyon segítőkész volt, mindenkinek próbált legalább egy kettest adni.

4

4

5

5

4

2023-06-22 01:22

Új értékelés hozzáadása ehhez a tanárhoz